WÖRWAG Pharma – středně velký rodinný podnik

Již 40 let představuje firma WÖRWAG Pharma kompetence a know-how v oblasti biofaktorů a generik. Zde jsme navázali jako specialisti v léčbě diabetes a souvisejících onemocnění.  

V roce 1965 založil Dr. Fritz Wörwag městskou lékárnu – Stadtapotheke -  ve Stuttgartu-Zuffenhausenu. Již v roce 1971 rozšiřuje tento vizionářský obchodník firmu o odvětví biofaktorů v podobě preparátu Magnerot Classic.  Druhý cíl – léčba Benfotiaminem, byl nastaven v roce 1985.

Cílené zavádění produktů v odvětví biofaktorů a generik, motivovaní zaměstnanci a také průnik na evropské zahraniční trhy umožňují neustálý růst firmy. Cesta od Stadtapotheke ke středně velkému rodinnému podniku je započata. V roce 2000 došlo ke generační výměně. Vedení společnosti převzali paní Monika Wörwag a pan Dr. Marcus Wörwag. V roce 2008 se stal dalším jednatelem pan Roland Spleiss.   

Produkty přizpůsobené pacientům, kteří trpí diabetem a souvisejícími onemocněními.  

Biofaktory, preparáty na léčbu polyneuritidy a generika s vynikajícím poměrem nákladů a užitku: to vše představuje velkou paletu přípravků firmy WÖRWAG Pharma. Vysoká kvalita léčiv, moderní účinné látky a úspěšné užití medikamentů v pokrokových terapeutických konceptech v oblasti průvodních onemocnění diabetu dokazují, že jsme kompetentním partnerem ve vědě a praxi.  

Intenzivní výzkum pro nejlepší léčebné využití

Mezinárodní klinické studie, setkání a sympózia expertů a navíc ještě úzká spolupráce s výzkumnými laboratořemi. Angažujeme se i ve vědě, abychom pro naše pacienty dosáhli toho nejlepšího léčebného využití našich přípravků. Především pacienti s diabetem a průvodními onemocněními jsou cílem našeho výzkumu.

Globální a lokální působnost: tajemství úspěchu

Jsme mezinárodně působící firma s hodnotami rodinného podniku. Důsledné dodržování a realizace těchto hodnot je to, co nám umožňuje globální expanzi.

Příbalové informace pro zrakově postižené

Příbalové informace ke stažení

VPOIS

 

VPOIS -Veřejně přístupná odborná informační
služba - podle zákona č. 269/2003 Sb. (úplné znění zákona č.  79/1997 Sb. o léčivech a o změnách a doplnění některých souvisejících zákonů)

více zde...