WÖRWAG Pharma: Zaměření na biofaktory

WÖRWAG Pharma GmbH & Co. KG je farmaceutická společnost s dceřinými společnostmi po celém světě. Tato společnost vyvíjí a prodává biofaktorové přípravky. Biofaktory jsou např. vitamíny, minerály a stopové prvky.

Produktová řada společnosti WÖRWAG Pharma zahrnuje jak přípravky na předpis, tak i volně prodejné produkty a doplňky stravy. Většina produktů, které jsou prodávány výhradně v lékárnách, je užívána k léčbě komorbidit diabetu, jako je neuropatie (poškození nervů), jakož i kardiovaskulárních a neurologických onemocnění.

V roce 2018 dosáhla společnost s 900 zaměstnanci ve více než 35 zemích obratu z prodeje ve výši 211 milionů euro.

WÖRWAG Pharma je rodinná společnost, která je vedena Monikou Wörwag a Gerhardem Mayerem. Dr. Fritz Wörwag založil tuto společnost ve Stuttgartu v roce 1971. Její sídlo je v Böblingenu.

Historie společnosti

I dnes je stále součástí naší společnosti lékárna ve Stuttgartu, kde v roce 1965 všechno začalo. Vnímáme ji jako důležitou součást naší identity.

Od té doby se nám podařilo proniknout na trh ve více než 35 zemích světa. Po celém světě naši značku reprezentují zaměstnanci našich poboček a prodejní místa. Naše historie je pro nás přesto nesmírně důležitá. Dává naší firmě stabilní kořeny, které jsou pro otevřenost novým myšlenkám i celému světu nezbytné. Právě na nich můžeme postavit svou budoucnost.

história

Naše vize

Být blíže znamená přiblížit se potřebám zákazníků. Znamená to přiblížit se lidem, abychom jim mohli lépe porozumět a tím i lépe pomáhat.

Naše vize

Naše hodnoty

K našim základním hodnotám se řadí zodpovědnost, výkonztotožnění se s tím, čemu se věnujeme.

Naše hodnoty
  • Zodpovědnost: Pro nás to není jen slovo, ale něco, čím skutečně žijeme.
  • Výkon: Cílem je růst, který přinese prospěch. Orientace na výkon odpovídá naší představě o nás samotných.
  • Ztotožnění se s tím, čemu se věnujeme: Je snadné se ztotožnit s tím, k čemu jste významně přispěli. Vše je o spolupráci, vědomí hodnot a motivaci.