O nás

Stručně o společnosti WÖRWAG Pharma

WÖRWAG Pharma je farmaceutická společnost s dceřinými společnostmi po celém světě. Vyvíjíme a prodáváme biofaktorové přípravky. Mezi biofaktory patří např. vitamíny, minerály a stopové prvky.

read more

Fakta a čísla

Předsevzetím celého týmu WÖRWAG Pharma je být celosvětově úspěšným podnikem.

read more

Intenzivní výzkum vyplývá z vynikajících výsledků

Výzkum prováděný společností WÖRWAG Pharma se zaměřuje na cukrovku a na následky tohoto onemocnění, např. diabetické poškození nervů. Cílem je podpora poznatků v oblasti biofaktorů, např. vitamínů, minerálů a stopových prvků.

read more

Pomoc pro Tanzanii: Vzdělávání otevírá vyhlídky do budoucna

„Čím blíže, tím lépe se pomáhá“ – toto motto společnosti WÖRWAG Pharma se vztahuje i na základy našich aktivit společenské odpovědnosti: společnost nejen finančně, ale značnými osobními silami podporuje projekty humanitární pomoci v Africe.

read more

Partnerství se společností WÖRWAG Pharma

Díky našim vlastním obchodním zástupcům čítajícím více než 600 dlouholetých a vysoce kvalifikovaných zaměstnanců navštěvujeme lékaře a lékárníky ve více než 35 zemích po celém světě.

read more

Compliance u WÖRWAG Pharma

Co se tím rozumí? Dodržování předpisů ve společnosti WÖRWAG Pharma, a to jak externích, tak interních.

read more

Naše působiště

woerwagpharma-map

Již nyní úspěšně působíme ve více než 35 zemích. Naším cílem je rozšiřovat tento okruh i nadále, a to především v zemích Asie a Latinské Ameriky. Důvody jsou ekonomické a naším domovským přístavem zůstává i nadále území historického Švábska.

read more