Compliance @ Wörwag Pharma

Compliance

Compliance @ Wörwag Pharma pro nás znamená jednat v souladu s externími a interními pravidly. Tato pravidla mohou být dána zvenku prostřednictvím zákonů a předpisů nebo definována interně v programech, postupech a kontrolách. Zodpovědné, eticky korektní a zákonné jednání je pro úspěch Wörwag Pharma stejně zásadní jako naše orientace na zákazníka a kvalita našich produktů.

Podstatný rámec našeho jednání je proto popsán v našem kodexu jednání. Pro zaměstnance Wörwag Pharma je celosvětově závazný a má pomoci rozpoznat rizika a zabránit porušování práva.

Nicole Schmolke

Pro zakotvení požadavků na dodržování předpisů ve společnosti vytvořila Wörwag Pharma pozici pracovníka zodpovědného za dodržování pravidel skupiny (Group Compliance Officers). Tuto zodpovědnost bude mít Nicole Schmolke (Director Human Resources).

Aby bylo možné včas rozpoznat rizika nedodržování zákonů a předpisů a možné nezákonné jednání, nabízí Wörwag Pharma zaměstnancům a obchodním partnerům na stránce 

compliance(at)woerwagpharma.com

možnost hlásit porušení compliance důvěrně přímo pracovníkovi odpovědnému za dodržování pravidel skupiny. Rovněž jsou možná anonymní upozornění a budeme se jim věnovat stejně závazně jako personalizovaným hlášením.