Partnerství se společností Wörwag Pharma

Wörwag Pharma je středně velký rodinný podnik s ústředím v Böblingenu a silnými kořeny ve východní Evropě, Rusku a střední Asii.

Specializujeme se na přírodní léčiva, zejména na vitamíny, minerály, stopové prvky, ale i bylinné složky. Zaměřujeme se na výrobky pro prevenci a léčbu diabetických komorbidit, neurologických onemocnění, pro zdravý imunitní systém, pro posílení kostí, svalů a kloubů, ale i pro zdraví žen, řádně podložené vědeckými důkazy.

Díky našim vlastním obchodním zástupcům čítajícím více než 600 dlouholetých a vysoce kvalifikovaných zaměstnanců navštěvujeme lékaře a lékárníky ve více než 35 zemích po celém světě – jedná se především o praktické lékaře, neurology, endokrinology, revmatology, internisty, kardiology a gynekology.

Naše nabídka pro partnery?

  • Komplexní odborné znalosti v oblasti lékařské vědy, marketingu a prodeje vitamínů, minerálů a stopových prvků pro prevenci a léčbu civilizačních onemocnění
  • Rozsáhlý a přímý přístup k lékařům a lékárníkům v Německu, východní Evropě, Rusku a střední Asii, jakož i na vybrané trhy v Latinské Americe a Asii
  • Silná mezinárodní síť a osvědčená partnerství s významnými osobnostmi
  • Individuální přístup a řešení partnerství.

Proč by pro vás partnerství se společností Wörwag Pharma mohlo být zajímavé?

  • Licence a prodej: Hledáte-li silného partnera pro propagaci a marketing vašich výrobků, a to zejména ve výše uvedených terapeutických oblastech.
  • Akvizice: Chcete-li se spojit s dlouhodobě orientovaným rodinným podnikem jako investorem a strategickým partnerem s udržitelnými hodnotami a výraznou historií růstu.
  • Spolupráce na vývoji: Chcete-li využít našich hlubokých odborných znalostí při vývoji a etickém marketingu přírodních léčiv.

Těšíme se, až s vámi zahájíme dialog o potenciálním partnerství!